Кардіотренування в Go Row - тренування з греблі у приміщенні

Кардіотренування в Go Row - тренування з греблі у приміщенні

Кардіотренування в Go Row - тренування з греблі у приміщенні

Інтерв'ю з Хелен Роуботем щодо нової ініціативи, спрямованої на те, щоб заохочувати людей до одного з найкращих видів кардіотренування у тренажерному залі: гребля в приміщенні

Чому гребля в приміщенні є таким корисним видом тренувань?

Фізична користь від гребного тренування насправді така ж, як і справжня гребля на воді, а тому всі найуспішніші спортсмени у греблі займаються на спеціальних тренажерах. Гребні тренування в приміщенні задіюють близько 85-90 відсотків м'язових груп вашого тіла й можуть стати чудовим кардіотренуванням для будь-якого віку, рівня підготовки, типу фігури та фізичних можливостей. Також чудово діє гребля на зміцнення м'язів пресу та гнучність. 

Це надзвичайно ефективна вправа для спалення жиру, адже за 30 хвилин греблі можна спалити до 300 калорій. Оскільки вправа низькоінтенсивна, вона ідеальна для кросфіт-тренувань, запобігання травмам та реабітілації, а також для новачків.

Гребля є досить технічною вправою, чи є ризик пошкоджень?

Насправді дуже легко вивчити основи хорошої техніки, достатньо навіть короткого 10-хвилинного введення в курс справи. Ризик пошкоджень не вищий, аніж у випадку інших вправ, та його можна уникнути за дотримання техніки.

На жаль, більшість людей у спортивних залах не вивчають правильної техніки та положення, оскільки обмежена кількість тренерів володіють такими даними. Ось чому ми запустили Go Row Indoor, ключовою частиною якого є освіта професіоналів фітнесу та самих спортсменів у питаннях правильної техніки греблі на тренажері.

Це важка вправа, яка може не підійти менш тренованим людям. Що можна їм порадити?

Знову ж таки, я вважаю, це здебільшого через нестачу знань. Людям не розповідають основи того, як використовувати гребний тренажер, або яким повинне бути правильне тренування. Насправді ж, греблю на тренажері можна легко підлаштувати до індивідуальної мети та рівня підготовки. Так, новачки, що починають бігати, не біжать відразу напівмарафонів, - те ж і з греблею.

Розкажіть про Go Row Indoor.

Усі, хто полюбляє заняття на гребному тренажері, із задоволенням спробували б греблю на воді, але як ми знаємо, це не завжди можливо. А тому Go Row Indoor зосередився на ринку фітнесу з двома ключовими цілями: покращити якість греблі в приміщенні та заохотити до цього виду спорту, роблячи його більш доступним.

Згідно з нашими дослідженнями, спортсменам не вистачає впевненості щодо техніки греблі, і це основне, що перешкоджає їм долучатися та насолоджуватися греблею в приміщенні.

Ми розробили нову модель групових занять для тренажерних залів та фітнес-студій, визнану Реєстром професіоналів фітнесу, згідно з якою нам потрібні тренери, які мають принаймні 2 рівень (фітнес-інструктор) згідно з Реєстром. Ми призначити 5 старших тренерів, які надсилають розроблені програми тренувань власникам студій. У той же час, ми розробляємо нові продукти, щоб підтримати любителів греблі, наприклад, новий сайт, мобільний додаток, плани тренувань та події.

Як можуть тренажерні зали організовувати групові заняття з греблі?

Ми поєднали наші знаня про світових лідерів, які, зокрема, організовують схожі заняття в Нью-Йорку, щоб створити щось подібне і у Великобританії. 45-хвилинне заняття відбувається під музику та поєднує греблю з круговим тренуванням. 20- та 30-хвилинні формати - у стилі високоінтенсивного тренування, для яких потрібні 6-8 тренажерів.

Усі заняття розроблені спеціально для того, щоб зробити заняття веселим та урізноманітити греблю на тренажерах.

Перекладено з Health Club Management