Резинка для фітнесу: переваги

Резинка для фітнесу: переваги

Резинка для фітнесу: переваги

Якщо говорити на спортивній мові, то фітнес-резинка - стрічка-амортизатор, яка є різновидом еспандера. Тепер не буде відмазок, щоб не займатися у відпустці.

Резинка для фітнесу виконана з латексу у вигляді кільця. Чим меньше кільце, тим більше опір. Розрізняють резинки м'які, середньої жорсткості, жорсткі і дуже жорсткі. Ця інформація вказана на етикетці. Як правило, розрізняють за кольорами. Дуже жорсткі мають чорний колір.

Цей спортивний інвентар зручний тим, що його можна взяти з собою в будь-яку поїздку, і він не буде займати багато місця.

Які переваги використання фітнес-резинки?

Ми вже говорили про те, що це компактний спортивний інвентар, тому у відпустці можна займатися в будь-який час і в будь-якому місці. До речі, навіть рано вранці на пляжі після пробіжки.

  • Вибираючи рівень розтягування, можна регулювати навантаження. Якщо відчуваєте, що з фітнес-резинкою середньої жорсткості стало легко тренуватися, можна замінити на інший варіант.
  • Фітнес-резинки ефективні, якщо потрібно пропрацювати м'язи ніг і сідниць, але при цьому не здійснювати навантаження на суглоби, наприклад, як при випадах або присіданні. Втім, використовувати можна на будь-які групи м'язів.
  • Цей фітнес інвентар буде корисний тим, кому протипоказані тренування з вагою.
  • І так, фітнес-резинка доступна, і тренуватися можна в будь-який час. Головне - правильно виконувати вправи. Добре перші тренування здійснювати під наглядом тренера, він же ми допоможе підібрати ідеальний варіант фітнес-резинки.

Джерело: 4mama

Читайте також:
Найпопулярніші помилки в домашніх тренуваннях
Фітнес: «за» і «проти»