Йога для схуднення: як знайти мотивацію

Йога для схуднення: як знайти мотивацію

Йога для схуднення: як знайти мотивацію

Йога для схуднення стає все більш популярним напрямком фітнесу. Дівчата хочуть поєднувати внутрішній розвиток, самопізнання і тренування тіла. А йога - найкращий спосіб об'єднати ці три цілі. Як знайти мотивацію при заняттях йогою для схуднення, читай в нашому матеріалі.

Заняття йогою - далеко не найшвидший спосіб позбутися зайвої ваги. Так, це скоріше, зміна всього життя, а не просто робота на зменшення кількості кілограм. Щоб йога для схуднення дала результат потрібна завзятість, регулярні заняття і дуже чітко позначена мотивація. Адже, коли дуже хочеться, щоб результат був скоріше, а його потрібно почекати, дуже легко втратити віру в успіх і кинути заняття. Щоб не втратити мотивацію, слідуй простим правилам.

     Візуалізуй результат

Візуалізація - дуже потужний і дієвий інструмент на шляху досягнення цілей. І в тому числі на шляху до бажаної ваги. Щоб тіло почало розуміти, чого від нього хочуть домогтися, в мозку повинна бути закладена картинка бажаного результату. Це дуже сильний психологічний фактор, без якого знайти бажане буде важко. Візуалізацією найкраще займатися вранці, відразу після пробудження, а також увечері перед сном.

Для початку занять потрібно включити розслаблюючу музику, яка дозволить відпустити всі думки. В голові повинна крутитися картинка, на якій ти будеш виглядати так, як тобі хочеться. Кожен раз вигадуй деталі образу, вдосконалюй те, що тобі хочеться і отримуй від процесу задоволення. Згодом мозок обов'язково направить всі зусилля, щоб допомогти тілу прийти в бажаний вид.

Читай книги60337 0

Йога - це не тільки тренування тіла, а й тренування душі. Фахівці радять регулярно читати літературу по самопізнанню на ряду з практикою. Це допомагає знаходити цікавий досвід, змушує внутрішньо рости і розуміти причини того, що відбувається у своєму житті. Крім того, це допомагає зрозуміти себе. А якщо говорити про схуднення, то читання подібних книг зможе навчити любити себе, жити з задоволенням і перестати залежати від їжі. Коли людина серйозно займається самопізнанням, їжа стає лише необхідністю для життєдіяльності, а не її змістом.

Надихайся прикладом інших

Щоб не втрачати мотивацію, потрібно бачити досягнення інших людей. Йога може показати десятки доль, які були кардинально змінені в кращу сторону завдяки регулярним заняттям йогою. І в тому числі в практиці є багато прикладів успішного схуднення. При цьому, вага не повертається назад вже через кілька місяців.

Спілкуйся на спеціалізованих форумах, знайомся в ''пабліках'', читай цікаві і надихаючі історії. Особливо, в періоди, коли здається, що нічого не виходить.

Записуй результати

Свої досягнення потрібно записувати. Навіть найдрібніші. Найкраще завести спортивний щоденник, в якому писати свої враження від тренування і відзначати, які досягнення ти подолала на занятті. Це може бути всього лише пару міліметрів розтяжки або відсутність болю під час виконання тих чи інших асан - неважливо, все цим маленькі кроки говорять про прогрес.

Навіть якщо просто якась поза ще тиждень тому доставляли дискомфорт і з неї скоріше хотілося піти в позу дитини, а сьогодні у тебе вийшло затриматися в ній на 15 секунд більше - відмінно. Не забудь похвалити за це своє тіло в щоденнику.

Джерело: Хочу

Читайте також:
Чи потрібно відмовлятися від цукру - поради лікарів
Чим небезпечний фітнес-клуб: інфекції з душевої і роздягальні