Які каші найкорисніші

Які каші найкорисніші

Які каші найкорисніші

Лікарі-дієтологи назвали трійку найбільш корисних круп, які рекомендують регулярно вживати як дорослим, так і дітям. Нижче розповімо про корисні властивості кожної з них.

             ТОП-3 найбільш корисних каш

     Гречка

У багатьох країнах взагалі не знають про таку крупу. А ми з вами, виявляється, вже тривалий час їмо найкориснішу кашу. Більш того: парадоксально, що на батьківщині гречки - в Індії, де її здавна називали "чорним рисом", - зараз її майже не вживають в їжу.

Чим же гречка така корисна? У ній міститься дуже багато заліза, білка і клітковини. Без неї неможливий раціон людини яка худне або прихильника здорового харчування.

     Вівсянка

Виявляється, користь чи шкода вівсянки найпринциповішим чином залежать від того, як вона оброблена. Тому, вівсянка швидкого приготування, яку просто заливають окропом, вважається чи не найбільш шкідливою кашею. А корисніше за все - пластівці, які треба варити від 3 до 5 хвилин.

Сніданок з вівсянки сприяє гарному травленню, насичує організм важливими елементами, а разом з фруктами і горіхами - приносить величезне смакове задоволення.

     Перловка

Перловку роблять з ячменю - однієї з найдавніш культивованих на Землі рослин. Перловка була улюбленою кашею римських гладіаторів.

Ця каша є однією з найбільш корисних: в ній, як і в гречці, багато заліза, багато білка, а головне - клітковини.

Джерело: Ivona

Читайте також:
Розумні окуляри Level з функцією фітнес-трекера
Bellcycles: новий вид велосипеда