Звіряча грація. Про новий популярний вид фітнесу

Звіряча грація. Про новий популярний вид фітнесу

Звіряча грація. Про новий популярний вид фітнесу

Майк Фітч, який придумав цю систему тренувань, запропонував повернутися до витоків і повторювати рухи тварин

Світ фітнесу змінюється мало не щодня. Тренування стають ефективнішими, вправи — цікавішими, а ви — здоровішими та витривалішими. Щоб ще більше урізноманітнити ваше життя в залі, професійний фітнес-інструктор Майк Фітч розробив ряд вправ, які об'єднав під назвою Animal flow. Давайте разом розберемося, що ж це за «тваринний потік».

Трохи теорії

Animal flow — це новий фітнес-напрям, який об'єднує функціональні елементи, вправи з власною вагою і елементи йоги. Майк Фітч, який придумав цю систему тренувань, запропонував повернутися до витоків і повторювати рухи тварин. Такі тренування допомагають розвивати одночасно гнучкість, силу, витривалість і спалювати жир. Для занять Animal flow не потрібен додатковий інвентар — всы вправи виконуються з власною вагою. Крім того Animal flow — це не тільки ряд ефективних вправ, але й неймовірно граціозне тренування.

З чого складається тренування

Заняття тривалістю близько 45 хвилин проходять у невеликих групах. За командою тренера учасники тренування стають у пози, схожі з позами тварин. Після того, як група освоїла елементи Animal flow, відбувається найцікавіше — тренер об'єднує їх у зв’язку, і рухи перетікають з одного в інший, утворюючи таким чином потік. З пози краба в позу скорпіона, стрибок — і ось ви вже стоїте в наступній позі. Спершу може здатися, що нічого складного, але після тренування стає зрозуміло: завтра м’язи будуть нити від отриманого навантаження.

Залежно від того, який ритм задає тренер, Animal flow може бути як відновлювальною, так і кардиотренуванням. За одне заняття є можливість спалити близько 400 калорій — приблизно стільки ж витрачаэться за годину бігу підтюпцем.

Ще один бонус — система тренувань Animal flow не має ніяких обмежень. Займатися можуть і вагітні (але під контролем тренера), і люди у віці. Ще одна перевага — вправи не дають зайвого навантаження на стопу. Тож тренуватися можна без кросівок — босоніж або в шкарпетках.

Хто може займатися Animal flow

Як я говорив вище, система тренувань не має медичних або вікових обмежень. Займатися можуть як досвідчені спортсмени, так і новачки. Ви самі контролюєте навантаження і темп виконання. Тренер повільно повторює кожен рух, щоб у вас була можливість вивчити техніку виконання. Завдяки системі Animal flow у вас є можливість прокачати м’язи, які не задіяні не тільки в повсякденному житті, але й на інших тренуваннях.

Де тренуватися

В Америці і Європі Animal flow вже давно користується популярністю. В Україні цей напрям тільки розвивається, але і у нас вже є шанувальники цієї системи. Адже тренування мають безліч плюсів: поліпшується рухливість суглобів, розтяжка стає набагато кращою, при цьому збільшується витривалість, а тіло постійно перебуває в тонусі. Тож не бійтеся пробувати щось нове і не відкладайте запис на тренування.

Джерело: Блог Ярослава Сойникова на сайті НВ Style