10 дурних запитань фітнес-тренеру: все, що вас цікавило

10 дурних запитань фітнес-тренеру: все, що вас цікавило

10 дурних запитань фітнес-тренеру: все, що вас цікавило

Боїшся поставити дурне запитання фітнес-тренеру? Ми дізнаємося все за тебе. 

Про усі тонкощі цієї цікавої та популярної сьогодні професії розповіла у відеоінтерв'ю каналу "Жиза" фітнес-тренер, фахівець в галузі харчування і фітнесу без травм Вікторія Боровська. Чому фітнес такий нудний? Що за порошки всі п'ють після тренувань? Відповіді на ці та багато інших незручних запитань читай нижче.

Як підкачатися до літа, якщо літо – завтра?
З такими запитами приходять більшість новачків, і їм усім зовсім не хочеться глибоко занурюватися у тему правильного нарощування м'язів. Набагато ж простіше записатися у якісь марафони зі схуднення, сушки тощо. Однак, на жаль, найбільша проблема полягає в тому, що потім така людина витрачає багато сил, часу і грошей на відновлення свого здоров'я...

Навіщо качки кричать, коли піднімають штангу?
По-перше, вони намагаються заглушити інший гучний звук, (ви зрозуміли, про що я) тому що йде дуже велике навантаження на шлунок і він просто не витримує. Ну і по-друге, це дуже допомагає психологічно. Голос – потужний інструмент нашого тіла.

Чому фітнес такий нудний?
Це і дурне, і хороше запитання водночас. Фітнес має бути веселим, по суті, це розвага + здоров'я. Кожен обирає навантаження для себе, розвагу для себе... просто треба прийти до такого виду фітнесу, який буде вам до душі.

Щоб прийти у форму, потрібно займатися на всіх тренажерах в залі?
Думаю, ні. Тренажери сьогодні потрохи відходять на другий план. Вони потрібні на найперших етапах занять спортом, коли людині треба дати зрозуміти своїй нервовій системі, що в неї є кінцівки, які можуть хоч якось рухатися. На це піде перші 2 місяці, не більше.

Що за порошки всі п'ють після тренувань?
Мова йде про BCAA. Це добавки: протеїн, глутамін, креатин, дивлячись, яка у кого ціль. Але найбільше люди п'ють, все ж, протеїн – білкову суміш, легкозасвоюване джерело білка. Насправді, нічого поганого у прийомі таких "порошків" немає. Що ж стосується прийому їжі одразу після тренування, то це абсолютно необов'язково робити, якщо ви дотримуєтеся калорійності свого меню упродовж всього дня.

Навіщо займатися фітнесом, якщо є кефір з бактеріями?
Одне іншому не заважає. Кефір з бактеріями розв'язує трошки інші завдання, скоріш, це питання схуднення. Якщо ми говоримо про жінок, то їх якраз більше хвилює цифра на вагах, у той час, як піклуватися треба не про цифри, а про якість вашого тіла.

Навіщо бодібілдери мажуться гуталіном?
Щоб яскравіше і вигідніше показати свої прекрасні форми. Але, найчастіше це не гуталін, а автозасмага.

Особистий тренер потрібен, щоб вибити більше грошей?
Дивлячись, у якому клубі ви займаєтеся. Просто треба знати нормальних спеціалістів, у яких, до речі, немає просунутих блогів і інстаграмів. Вони не вкладають свої сили і час у таке, тому що завантажені роботою з ранку до ночі.

Де вчитися на фітнес-тренера?
Якщо говорити про фітнес і пілатес, то треба шукати гарних спеціалістів і обирати гарні заклади для самонавчання.

Скільки може заробляти фітнес-тренер?
Оффлайн тренер може заробляти 100 тисяч гривень. Якщо це якійсь відомий тренер, може і 200 тисяч гривень. У цій професії можна поставити собі будь-яку ставку: 3 тисячі гривень за годину, 5 тисяч гривень за годину... тощо.

Джерело: Радіо Максимум