Експерти назвали найкращі види тренування в залежності від типу особистост

Експерти назвали найкращі види тренування в залежності від типу особистост

Експерти назвали найкращі види тренування в залежності від типу особистост

Експерти склали перелік тренувань, які найкраще підійдуть для різних типів особистості. Наприклад, навантаження для інтровертів і екстравертів відрізняються між собою.

Нове дослідження демонструє, що якщо виконання вправ для людини більше схоже на важку роботу, то ймовірно, що вибране тренування просто не відповідає типу особистості. Том Дженан, експерт з харчування та фітнесу в Natures Health Box, рекомендує інтровертам практику HIIT. Вона відмінно підходить для спалювання калорій за мінімальну кількість часу, а займатися можна в поодинці.

Крім того, хорошим вибором стануть йога і пілатес. Вони не так енергійні, як інші види навантажень, але все ж покращують силу і гнучкість, а виконувати вправи можна на окремому килимку в зручному для себе місці. Новим словом у фітнесі є “барре”, коли людина працює над балетними рухами, але в своєму власному просторі.

Для екстравертів вдалим рішенням стане Boot Camp, такий тип занять вимагає командної роботи і пропонує безліч складних вправ, які змінюються кожного разу. Активні люди досягли успіху в танцювальних класах, оскільки вони дуже соціальні. Більше 52% екстравертів стверджують, що вони не бояться ризикувати і шукати складні ситуації, тому з більшою ймовірністю спробують нові класи вправ, навіть якщо вони ніколи не чули про них раніше. З цієї причини вони є ідеальним кандидатом для нових концепцій тренування, таких як повітряна йога і фітнес на пілоні.

Джерело: ukrhealth