Як правильно худнути: вчені назвали ефективний спосіб

Як правильно худнути: вчені назвали ефективний спосіб

Як правильно худнути: вчені назвали ефективний спосіб

Вчені назвали максимально дієвий спосіб схуднення в основі якого лежать фізичні вправи. Правильні навантаження (особливо якщо це силові – ті, які ми робимо "на межі сили") спалюють калорії не тільки під час занять, а й протягом доби після. Також заняття спортом викликають в організмі і гормональні зміни, що стимулюють розпад жирової тканини і формування м’язової. Про це повідомляє Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism.

Фахівці протягом шести тижнів проводили експеримент з 30 людьми з надмірною вагою, у результаті якого з’ясувалося, як фізичні навантаження впливають на процес схуднення.

Учасників експерименту розділили на чотири групи. Одна група робила зарядку до їжі, друга – після, а контрольна група не займалася спортом.

Виявилося, що заняття до їжі знижують рівень інсуліну в організмі, а це дозволяло вдвічі швидше спалювати жир.

Друга група, що займалася після їжі, також худла, але не настільки активно, а контрольна група не втрачала вагу зовсім.

Доведено, що зарядка натщесерце дозволяє контролювати рівень цукру в крові, знижує ризик розвитку діабету II типу та хвороб серця і судин.

Помірні заняття спортом (спочатку це можуть бути танці або ходьба) приносять багато плюсів бажаючим схуднути:

- Дозволяють практично зберегти м’язову масу, і, відповідно, енергію в стані спокою (базовий метаболізм).
- Збільшують щоденний енергорозхід на істотну величину, дозволяючи збільшити енергодефіцит (отже, швидкість схуднення), не зменшуючи кількість їжі.
- Дозволяють при тому ж або більшому енергодефіциті харчуватися більш ситно (тут, звичайно важливі індивідуальні особливості раціону і звички).
- Зменшують ймовірність майже всіх симптомів і захворювань, характерних для гладких людей (знижують холестерин, збільшують чутливість до інсуліну, тренують серце, тощо).

Джерело: today.ua