Спортивні тренди року

Спортивні тренди року

Спортивні тренди року

Ще ніколи тема краси тіла і проблем зайвої ваги не була такою актуальною та обговорюваною суспільством, як сьогодні. Ми зібрали найпопулярніші напрямки в спорті, що допомагають людям в усьому світі тримати себе в формі. Але, зрештою, головне – бути здоровим і відчувати себе добре.

Бокс у моді

Бокс, зокрема, тайський – один із найбільш поширених видів спорту цього року. Своєю популярністю він частково зобов'язаний таким моделям як Джіджі Хадід і Жизель Бюдхен, яким подобається результат – струнке і підтягнуте тіло, м'язи в тонусі.

Секрети ідеальної фігури знаменитих моделей

Ангели Victoria's Secret мають приголомшливий вигляд не тільки через хороші гени, але й завдяки інтенсивному спорту та догляду за собою. Щоб показати, як важко дівчата працюють для підтримки стрункої фігури, Жозефін Скрівер і Жасмин Тукс почали знімати відеозвіти тренувань і викладати їх у спеціальному акаунті Instagram.

Вперед до вершини

Зали скелелазіння за останні пару років полюбилися багатьом. Цей вид фізичного навантаження дозволяє спалити від 500 до 900 калорій за одне тренування. В Україні з'являється все більше спеціальних залів для скелелазіння, а значить, у подальшому цей вид спорту буде набувати все більшої популярності.

Медитація стає мейнстрімом?

Сотні жителів Києва проводять час у студіях медитації, намагаючись знайти внутрішнє умиротворення і спокій. Одне з найпопулярніших місць для йоги в Києві – це спортхаб FIZMAT, концептуальний заклад нового покоління, де немає важких атлетичних снарядів – чистий, мінімалістичний простір, в ньому залишається місце лише для контакту з власним тілом.

Метод ІТВІ

Інтервальні тренування високої інтенсивності (ІТВІ), комбінація коротких спалахів інтенсивних вправ, після яких необхідний відпочинок, не тільки спалюють жир і розвивають м'язи, але і відмінно підходять для жінок, які бажають досягти результатів за короткий час (словом, для всіх нас). Тренування тривають від 15 до 30 хвилин, тому не дивно, що ця практика набула такої популярності.

Парилка творить дива

Співачка Селена Гомес здивувала всіх, розповівши, що залишатися у формі їй допомагає ліжко-парилка. «Ти лягаєш у ліжко, на якому багато шарів ковдр, і замотуюеш себе в них, як у буріто. Весь процес триває 45 хвилин. Процедура виводить токсини, і ти відразу відчуваєш себе як після сауни, тільки частота серцебиття частішає і все всередині наче пливе». Фахівці стверджують, що за один такий сеанс можна спалити 800-1600 калорій.

Спорт як спосіб підйому соціальними сходами

У Кайли Ітсінес більше 6 мільйонів передплатників в Instagram. І ні, вона не зірка в звичному розумінні цього слова. Дівчина – гуру фітнесу і творець програми тренувань Bikini Body Guide (BBD). Її трансформації просто дивовижні, її поради легкі у виконанні, а перспективи, які чекають на її послідовників, –надихаючі. Все це дало можливість Ітсінес перетворити її справу на культ.

Надихайте себе

Співачка і танцівниця Тейа Тейлор, її вражаюче тіло, тренажерний зал і трек Каньє Уеста Fade – кліп на цю пісню по праву вважають найбільш надихаючим фітнес-відео всіх часів. Пізніше Тейлор оголосила, що працює над своєю власною програмою тренувань.

Джерело: Beauty HUB

Читайте також: 

В якому напрямку буде розвиватися фітнес-індустрія у 2017 році?

Тримайте себе в формі: всі спортивні тренди на SportUnit.expo