Топ-10 виробників спортивного харчування

Топ-10 виробників спортивного харчування

Топ-10 виробників спортивного харчування

Сучасний ринок рясніє конкуренцією, але найчастіше в кожному сегменті присутні лідери, аутсайдери і «паразити», до останніх слід віднести найдешевшу продукцію без сертифікатів якості, яку найчастіше варять у підвалах країн Азії та близького зарубіжжя. Представляємо Вам рейтинг виробників спортивного харчування від інтернет-магазину Big Biceps.

Power Pro – зроблено в Україні

Виправдано почати рейтинг саме з цієї продукції, оскільки співвідношення ціна/якість залишається одним з найпривабливіших на ринку, і підтримати цей вітчизняний продукт не соромно. Сировина постачається із Франції, Голландії та Німеччини. Над пропорціями не проводили ніяких експериментів, а просто викликали вчених з різних країн, які і зробили непоганий і доступний продукт.

SAN – made in USA

Американці по праву вважаються основоположниками бодібілдингу, саме в США зосереджені старожили ринку, що випускають краще спортивне харчування. В арсеналі SAN власна науково-дослідна база, яка нерідко випускає справді інноваційні продукти. Бренд відомий з 1996 року і славиться відносно доступними цінами.

GNC – працює 65 років

Ще один американський бренд, що заслуговує уваги. Купуючи будь-який комплекс GNC, можна бути впевненим, склад на 100% буде відповідати заявленому на етикетці, якість компонентів унікальна, а ефективність не викликала масових скарг ніколи. Вартість продукції знаходиться на середньому рівні.

Читайте також: ТОП-5 франшиз дитячих фітнес клубів

Nutrex Research – кращий жироспалювач у світі

Продукція марки щорічно бере участь у міжнародних конкурсах і ще жодного разу не залишалася без перших місць. Під маркою випускають енергетики, амінокислотні комплекси, жироспалювачі. Звучить досить непогано, як для молодої компанії з десятирічним досвідом.

BSN – червоні починають і виграють

Продукцію цієї американської марки легко впізнати по стилій оболонці насиченого червоного кольору. BSN розвивається з 2001 року, але вже встигла вийти в лідери і стати відомою в усьому світі. Тільки за останні десять років виробник зібрав майже всі відомі нагороди в області харчування для спортсменів.

Universal Nutrition – дорого, стильно, ефективно

Це один з найстаріших виробників спортивного харчування у світі, діяльність бренду була розгорнута у США в 1977 році. Ефективність протеїнів, жироспалювачів, гейнерів, амінокислот і креатину не викликає нарікань, але за високу якість доводиться серйозно розщедритися.

Читайте також: 6 способів бути лідером у галузі фітнес-клубів

Dymatize – в кращих американських традиціях

Марка відома з 1994 року. Заснована в США. Продукція бренду радує різноманітністю, високою і стабільною якістю та прийнятними цінами. Dymatize активно впроваджує нові технології, розширює асортимент і постійно працює над підвищенням ефективності всієї лінійки.

MuscleTech – лідер з США

Компанія користується величезним попитом в США за допомогою лояльного ціноутворення при високій якості сировини і достатній ефективності. Продукцію можна сміливо віднести вдо лідерів по співвідношенню ціна/якість.

SciVation – кращі амінокислоти і протеїни

Виробничі потужності і головний офіс розташовані в США. Під брендом випускають вузький асортимент протеїнів, амінокислот і предтренувальних комплексів з дуже високою ефективністю, чому сприяє сировина найвищого класу і грамотний підхід до формування сумішей.

BioTech USA – найбільший асортимент

Ще одна дуже популярна марка, серед основних якостей якої відзначені – приємний смак, відмінна ефективність, хороша засвоюваність і гідна якість сировини. Цінни на продукцію вищі середньої.

Джерело: UaLife