Як правильно використовувати відео-контент у просуванні фітнес клубу

Як правильно використовувати відео-контент у просуванні фітнес клубу

Як правильно використовувати відео-контент у просуванні фітнес клубу

Сьогодні фітнес-клуби повинні дотримуватися активної і детально розпланованої присутності в соціальних мережах, яка відображала б сутність їхнього бренду.

А такі кроки в ногу з останніми тенденціями і приводять нас до необхідності використовувати різноманітні відео у соціальних мережах.

Однак, це не так просто, як здається на перший погляд. Отже, як тренажерному залу чи фітнес-клубу інкорпорувати відео в свій контент правильно? Насамперед, необхідно відзначити суттєву різницю між "живим" стрімом і попередньо записаним роликом. Платформи, на яких використовуються попередньо записані відео, часто надають опції "рев'ю" і "правки" контенту перед тим, як до відео буде надано доступ вашим підписникам. Це дозволяє виробляти контент дуже високої якості і робити його брендованим.

У той же час, є велика кількість платформ онлайнового стріму — де відео-потік передається в прямому ефірі фоловерам фітнес-клубу. Відео-контент на таких платформах часто зберігається ще на якийсь час, щоб ті, кому він цікавий, могли пізніше переглянути його в записі. "Живі" відео добре використовувати для демонстрації того, як проводяться насправді тренування, або для трансляції будь-яких подій, які відбуваються у фітнес-клубі.

Давайте відповідні установки персоналу фітнес-клубу

Ключовим аспектом використання відео у соціальних мережах є сфокусованість самого клубу на генеруванні відео-контенту. Здатність створювати контент тут і зараз за допомогою смартфона — це потужний інструмент, який дає вам фору перед конкурентами.

Найуспішніші акаунти фітнес-клубів — ті, де співробітникам дозволяється створювати і заливати контент в мережу, тоді і так, як вони самі це бачать. Тим не менш, цей процес також потребує певного управління: всі опубліковані пости повинні відповідати стандартам бренду і відображати дух самого фітнес-клубу.

Після того, як запущена сама система, дуже важливо не тільки дати зрозуміти своїй команді те, якого роду відео-контент ви від неї чекаєте, але і проінструктувати її на предмет стилю і самої подачі інформації у відео. Найкращий варіант — провести з персоналом колективну навчальну сесію на цей рахунок, щоб привести різні позиції під один знаменник і бути впевненими, що кожна людина в команді чітко уявляє своє завдання.

Але найголовніше, звичайно, — це надихнути свою команду на створення відео і переконати, що для "покоління контенту" можливість проглядати відео-ролики є ключовою необхідністю: через відео фітнес-клуб інформує та розважає своїх членів, а також залучає нових клієнтів.

Якого роду відео-контент слід генерувати фітнес-клубу?

З одного боку відповідь очевидна: прагнете створювати відео, яке забезпечило б максимальну залученість ваших передплатників. Але майте на увазі, що сутність цього правила трансформується в залежності від того, з якою соціальною платформою ви працюєте. Так склалося, що профілі користувачів відрізняються від мережі до мережі: так, наприклад, Facebook — це соціальна мережа для дорослих, ділових людей, а от ВКонтакте призначений для аудиторії більш молодшого віку.

До речі, нещодавно мережа Facebook запустила подкаст Facebook Live, який стрімко набирає обертів: технологія дозволяє обмінюватися з підписниками відео в ррежимі реального часу. Не забувайте і про Instagram. Ця мережа починалася як платформа для обміну фотографіями, але тепер і до відео-контенту тут підвищена увагу. В Instagram можна заливати досить довгі відео-історії, здійснювати базове редагування відео і накладати текст на екран.

Прагніть до того, щоб створювати, так звані, "вірусні" відео. Це в рази підвищує цінність маркетингу. А основний спосіб інтенсифікувати взаємодію з клієнтами — це регулярні заклики до якого-небудь дії, прохання залишати коментарі, ставити "лайки" і ділитися постами з друзями.

Є багато різних типів відео-роликів, які можуть використовувати фітнес-клуби у своїй розкрутці. Ось приклади деяких з них:

  • Відео типу "Як правильно робити...": це простий і корисний контент для ваших членів. Тут ви розповідаєте про техніку виконання тих чи інших вправ, демонструєте, як працювати на різних тренажерах або новому обладнанні, яке завезли в зал. До створення цього типу відео-контенту можна залучати тренерів, персональних інструкторів і навіть самих членів фітнес-клубу, оскільки це дозволить їм продемонструвати свої навички в найкращому світлі, а значить кількість відміток "поділилися" буде значно вищою.
  • Відео-класи: промо-зйомка або онлайн-стріми групових занять дозволяють потенційним членам отримати уявлення про ті чи інші види фізичної активності і швидше прийняти рішення про відвідування класу у вашому фітнес-клубі.
  • Лекції: робляться в стилі "розмова на камеру". Інформація в таких відео може стосуватися, наприклад, правил правильного харчування і здорового способу життя в цілому. Плюс це ще один зручний спосіб прорекламувати свої послуги.
  • Відео-відгуки: цей маркетинговий інструмент може виявитися дуже потужним. У таких відео члени клубу щиро і натхненно розповідають про свої власні спортивні успіхи і свій досвід тренувань у вашому фітнес-клубі. Те, що вони скажуть, може дуже вдало повпливати на думки потенційних членів, які тільки збираються до вас прийти.
  • Новини та події: записуйте контент про ключові події, які організовуються у вашому фітнес-клубі. Залучайте для цього ваших клієнтів, давайте їм відчути себе частиною команди.

Розгляньте можливість використання контенту на акаунті фітнес-клубу

Такий прийом забезпечує потенційно більш високий рівень взаємодії з підписниками. Але він також таїть в собі і деякі підводні камені: наприклад, ви часто втрачаєте контроль над тим контентом, який публікується, — тут ми повертаємося до теми клубних стандартів і вірності бренду. Але, з іншого боку, до тих пір, поки ви здійснюєте мудрий відбір контенту ви можете продовжувати отримувати з нього користь.

Єдиний момент — завжди пам'ятайте про такий ключовий фактор, як недоторканність приватного життя. Так, людина, яка фігурує на задньому плані відео, може бути проти того, щоб його викладали. Тому в таких випадках завжди потрібно заручитися дозволом всіх людей, хто миготить у ролику, щоб потім уникнути зайвих негараздів. Намагайтеся робити акаунт клубу максимально інтерактивним, контент — легким і трохи персоналізованим. Тоді використання відео-контенту в соціальних мережах буде ефективним.

Джерело: Спільнота фітнес підприємців

Читайте також: 

Яким повинен бути ідеальний фітнес продукт для продажу онлайн?

15 способів підвищити інтерес до вашого фітнес клубу через соціальні медіа