Чому фітнес клубу важливо створювати і розміщувати відеоконтент

Чому фітнес клубу важливо створювати і розміщувати відеоконтент

Чому фітнес клубу важливо створювати і розміщувати відеоконтент

Поряд з email маркетингом, наповненим сайтом і корисним блогом, створення відеороликів — одна з головних технік фітнес-бізнесу в питанні залучення клієнтів.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в необхідності і важливості відеоконтенту, ось деякі статистичні дані, які змінять вашу точку зору:

Факт №1: 1-хвилинне відео прирівнюється до 1,8 млн. слів

За даними аналітичного агентства "Forrester Research", цінність 1 хвилини відео прирівнюється до 1,8 млн друкованого контенту. Якщо вам завжди здавалося, що знімати і постити відео — це складне заняття, то уявіть наскільки важче написати 1,8 млн слів.

Погодьтеся, навіть якщо у вашому штаті є копірайтер, який знає і любить свою справу, він буде просто не в змозі виробляти таку кількість текстового контенту на регулярній основі. А навіть якщо і зможе, то ваші клієнти не зможуть засвоїти таку кількість інформації, поданої в одноманітній формі.

Факт №2: 100 млн інтернет-користувачів переглядають онлайн-відео щодня

Звичайно, деякі з цих користувачів віддають перевагу серіалам, забавним котикам і іншим темам, які не належать до спорту. Однак є й ті, хто шукають поради з харчування, складання тренувальних програм, схуднення, підвищення ефективності спортивних занять, приймання спортивних харчових добавок. А для фітнес-бізнесу це значна ніша і велика можливість.

Факт №3: 80% інтернет-користувачів можуть згадати попередньо переглянуту відеорекламу

За даними Асоціації інтернет-видавців (Online Publishers Association), 80% користувачів в змозі пригадати відеорекламу на сайтах, які вони відвідували протягом останніх 30 днів. Це вражає, але для фітнес-підприємців важливою в першу чергу є "дія", тобто які кроки роблять користувачі після перегляду відео?

Гарна новина полягає в тому, що 80% тих, хто запам'ятав рекламу, ті чи інші дії роблять 46% користувачів. І от які саме дії:

26% намагаються знайти додаткову інформацію про предмет відео;
22% відвідують сайт, вказаний в рекламному ролику;
15% відвідують об'єкт, представлений у відеоогляді;
12% купують товар або послугу, висвітлені в відео.

А це досить багато додаткових клієнтів, які могли б приносити прибуток вашому бізнесу. Тепер, коли ви переконалися в необхідності відеоконтенту, слід подбати про те, щоб контент, який ви будете розміщувати, володів певною цінністю. Отже, розглянемо типи відео, які можуть бути цікаві для цільової аудиторії фітнес-бізнесу.

4 типу відеороликів для розвитку фітнес-бізнесу

  • Інформаційні та навчальні відео. Замість того, щоб готувати текстовий анонс про захід, який буде проводитися в клубі, або нові послуги, зніміть мотивуюче відео, яке змусить клієнтів звернути увагу на цю подію. Що стосується навчальних роликів, їх можна готувати у форматі відповідей на поширені запитання клієнтів або ж залучати самих клієнтів для відео-демонстрації правильної техніки вправ.
  • Огляд фітнес-клубу. При перегляді цих роликів у потенційних клієнтів повинно виникати сильне бажання приєднатися до клубу і стати частиною вашої фітнес-спільноти. Розмістіть промо-ролик з оглядом класів і приміщень на головній сторінці сайту — це допоможе клієнтам швидше прийняти рішення про покупку членського абонемента.
  • Обговорення питань, безпосередньо пов'язаних з послугами, які надаються в клубі. Наприклад, якщо у вашому штаті є дієтолог, який прописує персональні плани харчування для клієнтів, ви можете давати короткі відео із загальними порадами по темі правильного, здорового харчування. Так само і щодо складання індивідуальних тренувальних планів і прийому спортивних добавок.
  • Інтерактивне навчання. Цей вид відеоконтенту можна назвати більш просунутим і надається він, наприклад, тільки для тих користувачів, хто оформив передплату, в тому числі платну. Інтерактивне навчання може бути реалізовано у форматі онлайн-академій як для тренерів, так і для людей, які тренуються.

Джерело: Спільнота фітнес підприємців

Читайте також: 

Накачатися до літа: у мережі показали топ-10 безкоштовних додатків для занять спортом вдома

Маркетинг персонального тренера: про що писати в соціальних мережах