Як обманюють в тренажерних залах

Як обманюють в тренажерних залах

Як обманюють в тренажерних залах

Втратити і гроші, і здоров'я – перспектива для клієнта фітнес-центру не з кращих.

При цьому самі консультанти і менеджери на всілякі хитрощі йдуть якщо не заради економії коштів, то для власної перестраховки. Як зрозуміти, що вас водять за ніс, і навіщо працівники це роблять.

Приймаючи рішення відправитися в спортзал, ви повинні розуміти, що тут, як і в будь-якому комерційному закладі, діють закони ринку. Будь-який клієнт – потенційний покупець додаткових послуг. Їх спектр великий, і основна повсюдна опція – персональні заняття з тренером. Зверніть увагу: часто, щоб набрати більше підопічних, тренер може ходити по залу і робити компліменти новачкам. Ваша логіка в цьому випадку повинна бути проста: у хорошого інструктора не повинно бути вільного часу на бесіди, якщо тільки тренажерному залу не місяць-два з моменту відкриття.

Блин -комом. Как обманывают в тренажерных залах

Якщо все-таки питання персональних занять з тренером для вас принциповим, то наведемо кілька прийомів з їхнього арсеналу. Знаючи ці прийоми, ви зможете уникнути неприємностей і марної трати грошей. Деякі тренери нехтують важливими, але травмонебезпечними вправами. Без них ви не зможете досягти прогресу на певному етапі, але інструктор просто викине такі вправи для власної підстраховки: травма для вас - неприємності з керівництвом і тимчасова втрата клієнта для нього. Крім того, не соромтеся радитися з іншими тренерами. Думка вашого інструктора про успіхи програми занять може бути перебільшене його бажанням залишатися в хороших фінансових відносинах з клієнтом.

Окремий «спектакль» можуть влаштувати для тих відвідувачів, хто спочатку від платних послуг тренера відмовився. Уявімо собі ситуацію, що в зал приходить ну дуже накочений відвідувач. Він починає займатися і приковує увагу тих, хто шукає безкоштовного ради. Упівголоса таким допитливим він зізнається: допомагають спеціальні препарати, купити можна тут же – у нього з рюкзака. Потрібно розуміти – «запрошені артисти» чи будуть діяти без схвалення керівництва фітнес-центру. Але в будь-якому випадку необхідно розуміти лише одну просту істину: всі допінг-препарати виводять організм за межу нормального функціонування, а це завдає непоправної шкоди ниркам, печінці та репродуктивній системі.

Блин -комом. Как обманывают в тренажерных залах

Ряд каверз може очікувати вас і не у самому тренажерному залі, а поруч з ним. Наприклад, не варто прислухатися до порад співробітників кафе при фітнес-центрах. Чи вони мають освіту в області дієтології, але умовити вас купити «сверхполезный коктейль» та подорожче – однозначно в їх інтересах. До речі, вивчайте склад страв. Копійчаний морквяний сік з дешевими вітамінами можуть видати за комплексний коктейль. Ціна буде відрізнятися від собівартості на порядок.

Питайте, хто і як вимірює параметри води в басейні, якщо ця послуга присутній у фітнес-центрі. Хімії спеціально можуть підливати більше норми, щоб рідше міняти воду. Якщо після плавання з'явилися свербіж і алергія, негайно вимагайте перевірки. Не гребують менеджери спортзалів економити і на питній воді. Може скластися така ситуація, що у кулер рідина потрапить прямо з водопроводу. Тут висновок один: воду перед заняттям треба купувати самому.

В цілому купівля абонемента у фітнес-центр має ґрунтуватися на двох думках: вашій особистій думці і думці досвідченого знайомого. Можна вивчити відгуки в мережі Інтернет – так легше виявити самопіар чи, навпаки, наклеп конкурентів. Не соромтеся і просіть вступну екскурсію по фітнес-комплексу перед оплатою послуг, але замість вигадок менеджера зосередьте увагу на персоналі і клієнтах: надмірна кількість останніх говорить про потворність клієнтсьої політики, і вам в подальшому доведеться простоювати в чергах, скажімо, до штанги або турніка.

Джерело: VS-T

Читайте також: 

Як змусити себе займатися спортом: психологи знайшли ефективний спосіб

В Житомирі відбудуться два міжнародні заходи, присвячені кампаніі РЄ "Рух проти мови ворожнечі"