Bodyway Mind&body на Lviv Fitness Weekend

Bodyway Mind&body на Lviv Fitness Weekend

Bodyway Mind&body на Lviv Fitness Weekend

Вже цієї осені всі фітнес-залежні зберуться на наймасштабнішій тусовці сезону - ювілейній міжнародній конвенції Lviv Fitness Weekend (19-20 жовтня).

В рамках заходу, вперше в Україні, організована окрема тематична зона MIND & BODY від BodyWay Health Academy, яка об'єднує такі напрямки, як Yoga, Pilates, Mobility, Stretching.

В рамках зони MIND & BODY за цими програмами пройдуть майстер-класи, семінари та лекції від найкращих презентерів української фітнес-індустрії з важливою метою - поділитися найновішою інформацією, провести тренування для всіх бажаючих і створити по-справжньому здорові вихідні для кожного!

В цьому році розміри і справді вражають - локація Lviv Arena готова відшуміти на повну і без обмежень. Тільки уявіть - сотні людей займаються йогою, стретчингом і пілатесом в унісон в компанії таких же однодумців, заряджаючись енергією презентерів, яких точно почує весь Львів! :) Таке не можна пропустити!

Що таке зона MIND & BODY?

Це окремі 300 кв.м в Arena Lviv, де відповідно до розкладу з ранку і до вечора одна за одною продумані фітнес-активності. Можна відвідати їх всі або будь-які на вибір і особистий смак - але ми радимо спробувати все)

Для кого?

  • Ти повинен там бути, якщо ти тренер чи хочеш ним стати (для тебе в програму включені семінари на різні теми від йоги і пілатесу до реабілітації в персональному тренінгу).
  • Ти повинен там бути, якщо просто любиш фітнес, хочеш бути в тренді, потренуватися з кращими тренерами, спробувати нові напрямки і вправи і зарядитися на сезон вперед.
  • Ти повинен там бути, якщо хочеш почати займатися, але все чекав того понеділка або того самого випадку. Голосно натякаємо, що це саме він!) 

MIND & BODY - це ідеальні програми для відновлення після фізичних навантажень, напруженої емоційної трудової діяльності, для повернення всього організму до гармонії, зняття стресу і наповнення тіла енергією.

Що тебе чекає:

- участь в щорічній міжнародній фітнес-конвенції Lviv Fitness Weekend 2019
- майстер-класи за напрямками Yoga, Pilates, Mobility, Stretching, Portdebras і іншим
- семінари на теми фітнес реабілітації, пілатесу, йоги, тренування вагітних, Portdebras і роботи в персональному форматі
- лекції про психологію і здоров'я
- кращі презентери, серед яких Zinaida Bondarenko, Ірина Кульчицька (Irina Kulchitskaya), Ninel Nosulenko, Катя Фарфур (Katya Farfour) та інші
- сертифікати учасників конвенції
- сотні однодумців в наймасштабнішій локації
- кіловат звуку, щоб рухатися в унісон
- фотозвіт
- фітнес-виставка

Запрошуємо приєднатися до секти розумних і здорових, таких же, як і ти) Бери друзів або приїжджай сам, ідеальні дати, ідеальний склад презентерів, ідеальне місто для твого фітнес-вікенду 19-20 жовтня!

РЕЄСТРАЦІЯ: https://bitly.su/cpaHOcF 

Більше про розклад і презентерів MIND & BODY тут: http://lviv-fitness.com/#mindbody 

Всі питання по телефону: +380673006700

До зустрічі!