В Україні запрацював sportbank — мобільний банк для любителів спорту

В Україні запрацював sportbank — мобільний банк для любителів спорту

В Україні запрацював sportbank — мобільний банк для любителів спорту

Компанія Dyvotech спільно з N1 запускає мобільний банк sportbank. Його відрізняє фокус на можливостях, пов’язаних зі спортом і активним способом життя. Про це повідомляє AIN.

“sportbank прагне «зібрати ком’юніті людей, які захоплюються спортом», і позиціонує себе як банк для користувачів з активним способом життя”, – ідеться у повідомленні.

Головна особливість банку – «спортивний кешбек» до 10%. Він поширюється на всі покупки в спортивних категоріях: магазини спортивного одягу та товарів, клуби, секції, студії танців, боулінг, більярд і так далі.

Про “мобільність” банку
sportbank – мобільний банк, у якого немає фізичних відділень: всі операції, включаючи замовлення карти, проводяться в додатку на iOS або Android. Поки що банк видає фізичні карти, але команда планує відмовитися від «пластика» на користь віртуальних рахунків.

Додаток сервісу поки працюють в режимі бета. Він уже дозволяє здійснювати покупки і перекази, а також керувати налаштуваннями карти та рахунки. Тут же доступний список транзакцій і повідомлення. Зв’язатися з підтримкою можна через месенджери Viber, Telegram і Facebook Messenger.

Реєстрація в sportbank
Для реєстрації в sportbank потрібно завантажити додаток, сфотографувати паспорт і ІПН і заповнити анкету. Карту можна забрати в найближчій точці виклику, а кияни можуть також замовити кур’єрську доставку. У компанії говорять, що така опція для користувачів з інших міст з’явиться «незабаром».

Мінімальна сума виплати становить 100 грн, максимальна – 555 грн.

Плани на майбутнє
У майбутньому команда планує додати «спортивний пакет обслуговування», додаткові бонуси, присвячені до спортивних івентів, маркетплейс зі спортивними товарами, премії за досягнення, а також ігрові механіки, які б мотивували клієнтів вести активний спосіб життя.

Якщо говорити про фінансову складову, то в найближчих планах sportbank – запустити кредитні карти з 100-денним пільговим періодом кредитування, додати депозити, оплату комуналки і покупку товарів у розстрочку, а також підключити Apple Pay і Google Pay.

Надалі команда планує додати валютні карти і депозити з можливістю купівлі-продажу іноземної валюти. У перший рік роботи sportbank намір залучити 100 000 клієнтів.