Благодійний забіг “Могилянська Миля”

Благодійний забіг “Могилянська Миля”

Благодійний забіг “Могилянська Миля”

Студенти Національного університету "Києво-Могилянська академія" організовують IVX Благодійний забіг “Могилянська Миля” - бігове змагання, довжина дистанції якого дорівнює 1 миля (1600м). Забіг відбудеться 2 листопада 2019 року у місті Києві, місце старту - Труханів острів, час початку - 12.00.

Цілями заходу є зібрання коштів на лікування Мар'яни Пиріжок, випускниці НаУКМА БП і МП «політологія», а також формування могилянської бігової спільноти і популяризація здорового способу життя. Учасниками можуть бути студенти, випускники, викладачі, представники громадських організацій, фірм, компаній, приватних установ, а також всі охочі. Цьогоріч планується залучити понад 120 осіб.

Ідея виникла серед студентів попередніх поколінь, які окрім навчального спудеювання почали розвивати ініціативу збалансування навантажень розумових та фізичних. Тож визначили біг як один із найдоступніших видів спорту, що став справжньою знахідкою для інтелектуалів. Згодом забіг почав ставити не лише спортивну, а й благодійну ціль, спрямовуючи грошову допомогу студентам НаУКМА, що мають вади зі здоров’ям.
Відтак, забіг став традиційним в університеті і проводиться щорічно у наближену дату до дня заснування “Києво-Могилянської академії”.

Зареєструватись учасники матимуть змогу за посиланням на сайті: https://vseprobegi.org/race/1192

По закінченню забігу учасникам передбачений пакет фінішера, подарунок від партнерів та медаль за призове місце. Для для фінішерів-студентів НаУКМА також передбачені додаткові бали за дисципліну фізичного виховання.

Більше інформації на сторінці заходу у Facebook: https://www.facebook.com/events/3048604891878009/

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора забігу Максима Мохуна: +380 98 334 5212; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.