Цими вихідними у Львові провели фестиваль здорового способу життя Lviv Fitness Weekend

Цими вихідними у Львові провели фестиваль здорового способу життя Lviv Fitness Weekend

Цими вихідними у Львові провели фестиваль здорового способу життя Lviv Fitness Weekend

Lviv Fitness Weekend — це наймасштабніша фітнес-конвенція на західній Україні, яку у Львові провели вже вп'яте. Цьогоріч подія відбувалася 19−20 жовтня на стадіоні «Арена Львів». У зв’язку із ювілейною датою організатори проекту Сергій Конюшок, Анна Лащук та Сергій Пуцов значно розширили програму та залучили ще більшу аудиторію для популяризації фізичної культури, фітнесу та здорового способу життя.

П’ятий захід відбувся на новій локації — «Арені Львів». Сама локація дала можливість розширити формат Lviv Fitness Weekend, тому захід провели не тільки для осіб, що працюють в фітнес-індустрії, а й назагал для всіх охочих.

На фестивалі провідні українські та закордонні фітнес-фахівці із різних напрямів, таких як, функціональний тренінг, реабілітація, пілатес, танцювальні напрямки, зокрема zumba, ділилися своїм досвідом та знаннями. Учасники конвенції отримали можливість відвідати велику кількість майстер-класів та семінарів, що висвітлювали сучасні підходи та фітнес-технології. Також в рамках конвенції провели семінари, на яких провідні управлінці розглядали теми бізнес-процесів у галузі фітнесу.

Унікальною подією Lviv Fitness Weekend став мотиваційний семінар в рамках проекту «Athletes' education» під патронатом Міжнародного олімпійського комітету. Метою цього проекту було створення середовища для навчання професійних атлетів та подальшого залучення спортсменів, як послів для поширення вивченої інформації в своїх видах спорту. У семінарі взяли участь провідні спортсмени західної України, члени обласних федерацій, студенти інституту фізичного виховання і спорту.

Також в рамках заходу відбулася велика виставка товарів фітнес-індустрії та Ярмарок спорту, на якому спортивні та оздоровчі заклади міста презентувати свої активності. Ярмарок відвідало понад 1000 дітей, які виграли безліч подарунків, спробували різні види спорту та отримали чимало позитивних емоцій.

Всім шанувальникам силових видів спорту провели Фінал кубку України зі стронгменів та Відкритий чемпіонат МВС зі стронгмену. Також для усіх відвідувачів відбувся концерт популярної співачки Jerry Heil.

Стратегічним партнером заходу стало управління молоді і спорту Львівської міської ради.

Джерело: Львівська міська рада