За 6 років на Київському марафоні зібрали 6 млн гривень на благодійність

За 6 років на Київському марафоні зібрали 6 млн гривень на благодійність

За 6 років на Київському марафоні зібрали 6 млн гривень на благодійність

Компанія Run Ukraine – організатор Wizz Air Kyiv City Marathon підбила підсумки благодійних активностей на цьогорічному Київському марафоні. Завдяки благодійним забігам та "Фандрайзинг марафону" у 2019 році було зібрано понад 900 000 гривень. Усього за 2014-2019 роки на Київському марафоні на благодійність було зібрано понад 6 000 000 гривень.

Під час Київського марафону долучитися до благодійності можна двома різними способами, і кожен обирає те, що ближче до душі. Усі охочі можуть стати учасниками благодійних забігів, або ж долучитися до "Фандрайзинг марафону", пожертвувавши кошти на один з багатьох благодійних проєктів.

Цього року під час Київського марафону було організовано чотири благодійних забіги, гроші від яких будуть спрямовані на реалізацію трьох добрих справ. Усього таким чином було зібрано 347 385 гривень. Детальніше про благодійні забіги 2014-2018 років читайте тут: http://bit.ly/charity2014-2018

"Фандрайзинг марафон" щороку організовується компанією Run Ukraine спільно з Української біржею благодійності. Цьогоріч він об’єднав 14 благодійних фондів, які з 16 вересня по 14 жовтня зібрали 575 461,53 грн на різні соціальні проєкти. Ознайомитися з повним переліком проєктів, для яких збиралися кошти, можна на сайті Української біржі благодійності https://ubb.org.ua/uk/special/35/

Обличчями "Фандрайзинг марафону" щороку стають відомі та ініціативні люди. Вони обєднуються під цією спортивно-благодійною ініціативою та закликають українців вести здоровий спосіб життя та жертвувати кошти, власним прикладом демонструючи, наскільки це важливо. Цього року до “Фандрайзинг марафону” долучилися зіркові фандрайзери: телеведуча та блогерка Яніна Соколова, ведуча 8 сезону “Зважені та Щасливі” Мирослава Ульяніна, акторка Тетяна Гончарова, ведуча телеканалу М1 Валерія Кук, топмодель Анна Андерс, телеведуча, активістка на візку Уляна Пчолкіна.

За весь час на добрі справи було направлено понад 6 млн гривень.