Конкурс Презентерів та Fitness Day Sport Life 2019

Конкурс Презентерів та Fitness Day Sport Life 2019

Конкурс Презентерів та Fitness Day Sport Life 2019

18 травня 2019 у фітнес-клубі Sport Life Маяковського вже вп'яте відбудеться грандіозний міжнародний Sport Life Fitness Day з майстер-класами Step та Dance Aerobic, та міжнародний конкурс фітнес-презентерів Sport Life Fitnes Contest - 2019.

За п'ять років існування Конкурс перетворився з невеликого мережевого заходу Sport Life  на масштабну міжнародну подію - цього року вже зареєструвались 19 конкурсантів з багатьох міст України, а також з Білорусі та Франції. Переможець конкурсу отримує грошовий приз (5000 грн.), право презентувати майстер-класи на трьох мережевих заходах Sport Life, а також потрапляє у фінал міжнародного конкурсу фітнес-презентерів International Fitness Open.

В складі журі конкурсу - відомі національні презентери та організатори найбільших українських фітнес-конвенцій, а також TOP-презентер з Франції - Zena Zaheli, яка за день до заходу буде викладати воркшоп Step Aerobic, від навчального центру EuroEducation France.

Пишаємося тим, що кожного року рівень українського фітнесу зростає, і велика заслуга у тому - такі події, конкурси молодих талантів, що дають можливість показати себе та підвищити рівень. Багато наших колишніх конкурсантів вже гідно презентують нашу країну, стаючи переможцями та призерами міжнародних змагань, та вже є презентерами національних та закордонних фітнес-конвенцій: Максим Цивинда, Поліна Савченко, Юлія Лінник, Маргарита Солодовникова, Світлана Мар'єнко.

Перед конкурсом, відбудеться Fitness Day - 5 майстер-класів Step та Dance Aerobic, від найкращих презентерів України, та переможців Sport Life Fitness Contest 2019, а також мега-зірки фітнесу ZENA SAHELI (Франція).

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до свята фітнесу 18 травня 2019.

Детальна інформація: https://www.facebook.com/events/2109032109387207/  

Реєстрація:+380952818822 (рецепція Sport Life Маяковського)

+380504741679 (організатор заходу - Шумська Ганна)