Командний забіг з випробуваннями Be more human

Командний забіг з випробуваннями Be more human

Командний забіг з випробуваннями  Be more human

В Києві вже втретє відбудеться наймасштабніший командний забіг з випробуваннями Be more human.

22 червня на ВДНГ відбудеться третій командний забіг з випробуваннями. Цього року до забігу додається фітнес-фестиваль, тож всі шанувальники краси та спорту можуть максимально задіяти себе в будь-якому з напрямків.

До забігу Be more human допускаються команди з шести чоловік, в яких обов'язково мають бути дві особи протилежної статі. На учасників очікує дистанція 7 кілометрів, протягом якої вони мають пройти 10 випробувань різного формату та рівня складності. На думку організаторів, це гарний спосіб довести згуртованість, витривалість та міць команди в цілому та кожного її учасника окремо. Реєстрація команд вже триває та закінчиться 21 червня.

Переможці будуть визначені у наступних категоріях:

  1. Команди переможців в абсолютному заліку з 1 по 5 місце;
  2. Команди переможців серед бігових клубів з 1 по 3 місце;
  3. Команди переможці серед спортивних клубів з 1 по 3 місце.

П'ятірка лідерів в абсолютному заліку отримають сертифікати на придбання товарів в фірмових магазинах Reebok.

Не треба бути професійним спортсменом, щоб взяти участь у цих змаганнях - достатньо мати злагоджену команду та прикладати максимум зусиль для перемоги.

Організатори Be more human очікують на участь не менше, ніж 1260 учасників, та на присутність щонайменше 2500 вболівальників.

Фітнес-фестиваль проходитиме у форматі безкоштовних тренувань та майстер-класів, що охоплюють різні напрямки: силові тренування, бойові мистецтва, йога, танці та багато іншого. Для наймолодших атлетів працюватиме надувна зона перешкод. Таким чином, проект Be more human - це ідеальний спосіб провести активно вихідний день всією родиною. Прийняти участь у фітнес-фестивалі можна за попередньою реєстрацією на сайті Be more human, або зареєструвавшись безпосередньо на місці події.

Не пропусти можливість довести самому собі, що немає нічого неможливого! Збирай команду та реєструйся для участі в забігу з перешкодами на сайті bemorehuman.org.ua. Якщо команда ще не сформувалась, ти можеш заповнити лист очікування або самостійно приєднатись до тих, хто, можливо, чекає саме на тебе.

Немає жодних відмовок, приймай виклик!

Be more human

Титульний спонсор: Reebok

Організатор: Run Ukraine

Більше в цій категорії « Десна 6.5 DYKA GONKA »