TurboFit – перша в світі онлайн-платформа здорового способу життя

TurboFit – перша в світі онлайн-платформа здорового способу життя

TurboFit – перша в світі онлайн-платформа здорового способу життя

 

TurboFit – перша в світі онлайн-платформа здорового способу життя (ЗСЖ).

Погодьтеся, всі хочуть бути гарними та молодими, але багато хто не може взяти себе в руки і зануритися в світ ЗСЖ, вважаючи це заняття нудним і складним.

TurboFit усуває цей бар’єр – він робить занурення зрозумілим, цікавим та ефективним.

Платформа TurboFit надає повний супровід клієнта на шляху побудови здорового тіла: фізичні навантаження, правильне харчування, beauty-догляд і душевну рівновагу.

Користувачеві платформи достатньо вказати свою мету і обрати професійних кураторів: тренера, дієтолога, медичного та б’юті-консультантів. Вони разом формують план повного циклу: фізичні навантаження, щоденний раціон, догляд за зовнішністю та душевною рівновагою. Клієнт отримує доступ до енциклопедії ЗСЖ-знань, бази спортивних клубів, вітрини здорової продукції. Кураторів можна обирати на основі рейтингів, які формуються з голосів та відгуків реальних клієнтів. Щоб було цікаво й азартно, виконуються мотиваційні завдання та формується рейтинг показників. За це клієнти заохочуються TurboFit Coins – ними можна буде розрахуватися за реальні товари та послуги.

Екосистема TurboFit враховує не тільки проблематику користувачів, але й бізнесу. Усім відомо, що залучення клієнта забирає значну частину прибутку в умовах зростаючої конкуренції.

TurboFit надає максимальну конверсію від реклами – на ньому зосереджена цільова аудиторія сфери фітнес послуг та прихильників здорового способу життя.

На сьогоднішній день платформа знаходиться в тестовому режимі – але вже зараз можна порівнювати і обирати спортивний клуб чи студію, познайомитися з тренерами, підібрати для себе програму тренувань та вправи. Для бізнесу працює вітрина продажів товарів і послуг, а кількість активних користувачів наближається до 10 000.

Зараз команда TurboFit працює на запуском платформи на ринку Європи – і це важливий вклад у розповсюдження культури здорового способу життя.

Джерело: TurboFit