Фітнес трансформація: в Україні запустили унікальний благодійний стартап

Фітнес трансформація: в Україні запустили унікальний благодійний стартап

Фітнес трансформація: в Україні запустили унікальний благодійний стартап

Слово «стартап» увійшло в наше життя зовсім раптово, але ґрунтовно. Але ми поступово забуваємо, що стартап - це в першу чергу інновації. Це якась нова ідея, яка виходить від ініціативних людей. І ось такій характеристиці вже відповідає вкрай мало молодих українських бізнесів.

Антиутопія скасовується
Багато фантастів, описуючи наше з вами безрадісне майбутнє, стверджують, що вже скоро людина майже перестане виходити з дому. Вимальовується образ аморфного громадянина, який вже давно забув, що таке фізична праця, а навіть в магазин за їжею спускатися йому не треба. Все доставляють прямо до клавіатури та екрану комп'ютера, за яким і проходить життя.

Поки, звичайно, все не так страшно, але з сучасним ритмом життя часу на щось, крім роботи, їжі та сну дійсно залишається мало. А якщо ще і робота сидяча, то пиши пропало. Економічна криза, в свою чергу, змушує громадян гарувати майже цілодобово, не залишаючи часу для себе.

Як з цим боротися? Здавалося б, ідея лежить на поверхні. Треба якось змусити людину встати з дивана і зайнятися спортом хоча б в межах його квартири. У кого є зайві гроші і місце в будинку, той може собі дозволити бігову доріжку та інші тренажери. А у кого немає?

І ось тут в справу вступають всі ті ж сучасні технології. Ідею, що лежить на поверхні, першими підхопила група українських програмістів, які створили сервіс «Фітнес трансформація».

Що це таке?

Не лінуйся, але і не напрягайся

Програма «Фітнес трансформації» пропонує курс місячних тренувань, які допоможуть не стати тим самим аморфним громадянином з антиутопії. Спокійно, з дому виходити буде не треба.

Творці сервісу пропонують зареєструватися і кожен день отримувати завдання по тренуваннях, а у відповідь висилати відео-звіти, які доводять, що ви не «сачкували». У програмі обіцяно індивідуальний підхід з урахуванням віку, ваги і придбаних від нашого важкого життя болячок.

Ідея своєчасна. І при цьому, не витратна ні за часом, ні за фінансами. Абонемент в спортзал коштує разів в три дорожче, а туди ще й треба ходити. Що завжди непросто, будемо відверті. Комусь через завантаження на роботі, а хтось просто соромиться здатися неспортивним серед тих, хто ходить в зал регулярно. Звичайні людські страхи, нічого такого в них немає.

А що з мотивацією?

Мотивацію зайнятися собою в наш час знайти непросто. Автори проекту пропонують подвійну. З одного боку, за підсумками курсу тренувань, який стартує з нового року, будуть вручені призи найактивнішим фізкультурникам.

Але призи - це справа така, факультативна. Набагато важливіше, що проект задуманий, як благодійний. Дохід від нього піде на допомогу дитячим будинкам.

Схема проста. Як писали Ілля Ільф і Євген Петров: «Ретельно пережовуючи їжу, ти допомагаєш суспільству». Так і тут. Кожен ваш скинутий кілограм жиру або нарощений кілограм м'язів допомагає дітям, а значить і суспільству в цілому.

Нам здається, що саме такій ініціативі цілком підходить модне слівце «стартап». Ідея хороша, і, головне, свіжа. Користь і для учасників процесу, і для суспільства, очевидна. Тому варто підтримати і заради себе, і заради оточуючих.

Прямолінійна мотивація в стилі «Ти обов'язково повинен схуднути і привести себе в форму» в наші дні вже працює погано. Звичайно, втомлена після робочого дня людина, яка хоче всього лише пару годин відпочити, нічого нікому не винна. Так і надірватися можна.

Але ось виділити 40 хвилин в день, щоб і себе «прокачати» і в громадській ініціативі взяти участь, можна завжди. Не потрібно згортати гори, досить просто трохи напружитися.

Джерело: Znaj.ua

Читайте також:

TurboFit – перша в світі онлайн-платформа здорового способу життя
Українці створили унікальний стартап