Новий гаджет перетворить одяг в трекер здоров'я

Новий гаджет перетворить одяг в трекер здоров'я

Новий гаджет перетворить одяг в трекер здоров'я

Розробники компанії Spire представили новий мініатюрний біосенсор, який можна кріпити прямо на одяг.

Різні фітнес-трекери і інші біосенсори стають все більш популярним. Однак у багатьох подібних пристроїв є один недолік: їх незручно носити. Щоб виправити цю проблему, розробники компанії Spire представили новий мініатюрний біосенсор, який може вимірювати основні показники організму користувача в реальному часі. Але найголовніше в тому, що новий трекер можна кріпити до одягу, при цьому він не здійснюватиме жодного дискомфорту власнику.

Пристрій одержав назву Spire Health Tag. Як стверджують творці, це найменший в світі персональний мікросенсор для вимірювання показників організму, який може кріпитися до одягу і не вимагає підзарядки. Варто відзначити, що гаджет взагалі не потрібно знімати з одягу - він має тривалий термін служби на одному заряді батареї і витримує прання в пральній машині.

Джонатан Паллі, засновник Spire, каже, що новий біосенсор збирає близько 20 мільярдів даних в день. Він безперервно відстежує активність користувача, частоту його серцевих скорочень, оцінює варіабельність серцевого ритму і дихання. Крім цих даних Spire Health Tag здатний стежити за сном користувача і визначати, коли він перебуває у стресовому стані.

Перший трекер компанії Spire Tracker розійшовся по світу, зібравши близько 8 млн доларів. Саме під час роботи над першим пристроєм розробники зрозуміли, що людям не подобається носити незручні пристрої, які постійно вимагають підзарядки. Зараз компанія вже розпочала реалізацію сенсора Health Tag за ціною від 99 доларів.

Джерело: HronikaInfo

Читайте також:
Українці створили унікальний стартап
TurboFit – перша в світі онлайн-платформа здорового способу життя