VeloMesto - твій велогід по світу

VeloMesto - твій велогід по світу

VeloMesto - твій велогід по світу

Не уявляєте свого життя без велосипеда, але змушені користуватися ним через ряд причин тільки зрідка, тоді ця стаття явно саме для Вас.

У 2012 році В'ячеслав Охапкін запустив проект «VeloMesto» основною метою якого є розвиток велокультури у містах та пропаганда використання велосипеда, як екологічного виду транспорту.

«VeloMesto» – це інтерактивна онлайн-карта у форматі мобільного додатка для любителів велоспорту, за допомогою якої міський велосипедист може знайти всі необхідні для активного «катання» точки: парковки, пункти прокату, магазини, ремонтні майстерні та інші bike-friendly місця. Простіше кажучи «VeloMesto» – це навігатор велосипедиста.

Сервіс позиціонують, в основному, як ресурс для країн СНГ (в т.ч. для України), але є на карті декілька пунктів з африканського та американського континентів. На даний момент на карті позначено 859 об’єктів велоструктури України. Закономірно, що найбільша концентрація об’єктів у великих містах. В Києві знаходиться 145 об’єктів відповідного типу (17%), Харкові - 56 (7%), Запоріжжі - 54 (6%), Одесі - 40 (5 %), Дніпрі - 27 (3%), Львові - 20 (2%). Варто відзначити, що велика кількість об’єктів знаходиться у Хмельницькому - 82 (10%).

База проекту «VeloMesto» поповнюється самими користувачами: додати нове місце на карту можна як на офіційному сайті https://velomesto.com/, так і через мобільний додаток. Також користувачі можуть поділитися своєю думкою щодо зручності і якості того чи іншого об'єкту, який вже нанесений на карту і таким чином формується своєрідна рейтингова система перевірених місць.

Мобільний додаток «VeloMesto» сумісний зі специфікацією iPhone, iPod touch і iPad на базі iOS 5.0 і пізніших версій. Творці обіцяють, що наступна версія програми буде сумісна з більш ранніми версіями iOS.

Також сервіс має інформаційний онлайн-журнал для велосипедистів, де публікують новини про велорух з усього світу.

Стратегічним партнером виступає велосипедна компанія Electra.

Експерти уже відзначають, що «VeloMesto» - перспективний ресурс.

Де дізнатися про це більше?

 

Читайте також: 

В Україні запрацювала соціальна мережа Psyball для занять спортом

Українці створили унікальний стартап